Diabetesvereniging Nederland

Sla het menu over
  • Contact
  • Informatie voor
  • Over DVN
  • Inloggen
help mee

Familie issues in onze Diabc

In ons ledenmagazine Diabc van september gaat het over familie issues. Lees de verhalen over diabetes binnen gezinnen en hoe mensen met diabetes worden bijgestaan door hun naasten/omgeving.

Familie issues in onze Diabc

Hoe helpen we onze leden uit de brand?

DVN helpt als mensen met diabetes in de problemen komen of dringend hulp nodig hebben. In de Diabc vertellen we hoe we onze leden helpen als ze onterecht tegen een muur van regeltjes aan lopen. Bijvoorbeeld bij de vergoeding van medicijnen en hulpmiddelen door de zorgverzekering. Of bij het aanvragen/verlengen van een rijbewijs.

Boordevol informatie en verhalen

Er staan tips in voor als je op kamers gaat, columns, recepten en uitleg over de gevaarlijkste eetstoornis die mensen met diabetes kunnen hebben: diaboulimia. Al met al is de Diabc een boeiend, inspirerend en informatief magazine voor al onze leden. Ben jij nog geen lid? Meld je dan snel aan en ontvang dit ledenmagazine gratis.

Lees ook

Terug naar het overzicht

Theme picker

Met anderen praten over hulpmiddelenwant diabetes heb je niet alleen