Word lid en maak het verschil
Word lid
Diabetesvereniging Nederland introduceert e-book De mentale kant van diabetes

20 januari 2025

Diabetesvereniging Nederland introduceert e-book De mentale kant van diabetes

Mensen met diabetes hebben vaker last van mentale klachten. Diabetes is er altijd, 7 dagen per week, 24 uur per dag. Dat maakt het soms zwaar en kan zorgen voor mentale klachten, of problemen kunnen erger worden. Klachten zoals angst, stress, burn-out, depressie of slaapproblemen komen vaak voor bij mensen met diabetes.

Omgaan met mentale klachten

In het e-book De mentale kant van diabetes gaan we dieper in op welke mentale klachten mensen met diabetes kunnen hebben en wat de oorzaken kunnen zijn. Ook bespreken we wat mensen kunnen doen bij mentale problemen. Daarnaast staan in het e-book ervaringsverhalen, waarin mensen met diabetes vertellen hoe zij omgaan met de mentale kant van diabetes.

Voor wie is het e-book?

Het e-book is er niet alleen voor mensen met diabetes. Ook voor ouders, partners, mantelzorgers of bijvoorbeeld collega’s kan het e-book waardevolle inzichten geven. Het e-book aanvragen kan op de website van Diabetesvereniging Nederland.

Meer weten? Bekijk ook het webinar Angst, depressie en burn-out.

Deel artikel
Meisje op slaapkamer
Word nú lid

Voluit leven met diabetes. Dat is waar Diabetesvereniging Nederland voor staat. Samen zetten we ons in voor goede zorg en een beter leven voor alle mensen met diabetes.

Word nú lid