Word lid en maak het verschil
Word lid
Wandeling Leeuwarden

Wandeling Leeuwarden

Locatie:

Grand Café Fire, Nieuwestad 47, 8911 CJ Leeuwarden

Tijdstip:

10.30-11.30

Kosten:

Gratis

Diabetesvereniging Nederland organiseert met vrijwilligers elk jaar wandelingen door verschillende gebieden. Tijdens de wandeling ontmoet je anderen met diabetes, terwijl je kunt genieten van de mooie omgeving. Deze keer wandelen wij door Leeuwarden.

Waar gaan we wandelen?

Wandeling van 4,5 kilometer in en rond de binnenstad van Leeuwarden, onder andere door een deel van de Prinsentuin, langs de Dokkumer Ee en langs de karakteristieke Eebuurt. Over de zogenaamde “kiepeloop”. Langs de Noorder- en Westerstadsgracht, onder andere aan de overkant van de Prinsentuin, waar nog een deel van de bolwerken is te zien. We lopen deels over het traject van de oude zeedijk van de Middelsee. Berend Moed zal fungeren als gids.

Meld je aan voor deze activiteit

Wandel je mee?

Benen van twee mensen die door het bos wandelen

Bereikbaarheid

Er is voldoende (betaald) parkeermogelijkheid, bijvoorbeeld in parkeergarage Oldehove, Oldehoofsterkerkhof 3. Kom je met openbaar vervoer? We spreken af bij Grand Café Fire, op loopafstand van het treinstation en busstation in het centrum. Vanaf de hoofdingang van het station, loop je rechtdoor en kom je uit op de Nieuwestad.

Deel artikel
Word nú lid

Voluit leven met diabetes. Dat is waar Diabetesvereniging Nederland voor staat. Samen zetten we ons in voor goede zorg en een beter leven voor alle mensen met diabetes.

Word nú lid