Locatie:
Restaurant De Kas, Monsterseweg 4, 2553 RL Den Haag
Tijdstip:
10:00 - 12:00
Kosten:
Gratis voor leden, 3 euro voor niet-leden
In 2025 organiseert het vrijwilligersteam in de regio Haaglanden 10 wandelingen in de groene omgeving van Den Haag. Onder leiding van een natuurgids van IVN. De wandelingen zijn 5 km en duren ongeveer 1,5 uur.
Op zondag 14 december organiseren wij een biowalk in Den Haag door het mooie gebied Ockenburg. We starten bij Restaurant De Kas. Diabetesvereniging Nederland biedt aan het eind van de wandeling een kop koffie of thee aan.
Wandel je mee?
Ockenburg is een rustig natuurgebied met uitgestrekte bossen en open velden. Het landschap is gevarieerd, met een mix van zandpaden, akkers en natuurreservaten. Het gebied is rijk aan flora en fauna, wat het ideaal maakt voor natuurliefhebbers.
Wandel je mee? Meld je direct aan.
Voluit leven met diabetes. Dat is waar Diabetesvereniging Nederland voor staat. Samen zetten we ons in voor goede zorg en een beter leven voor alle mensen met diabetes.
Schrijf je in met je e-mailadres en ontvang nieuws en updates
Nieuwsbrief