Word lid en maak het verschil
Word lid
Meet Up Leeuwarden: leefstijl en koolhydraatarme voeding
12 jun
2025

Meet Up Leeuwarden: leefstijl en koolhydraatarme voeding

Locatie:

Bibliotheek Leeuwarden zaal De Lik, Blokhuisplein 40, 8911 LJ Leeuwarden

Tijdstip:

14:00 – 16:00 uur, inloop vanaf 13:30 uur

Kosten:

Gratis

Diabetesvereniging Nederland organiseert maandelijks een webinar over diabetes. Hierin delen specialisten hun kennis met jou. Na dit webinar organiseren vrijwilligers in de regio Meet Ups over het onderwerp van het webinar. Dit keer: leefstijl en koolhydraatarme voeding.

Waar gaan we het over hebben?

Wat is koolhydraatarm eten? Hoe werkt het en wat zijn de voor- en nadelen ervan? In deze Meet Up vertellen wij je alles over leefstijl en koolhydraatarm eten. Leer meer over hoe dit voedingspatroon invloed kan hebben op jouw diabetes, zodat je een bewuste keuze kunt maken over of je wilt beginnen met koolhydraatarm eten.

Meld je aan voor deze activiteit

Kom je ook naar de Meet Up?

Meet Up: stel je vragen

Tijdens de Meet Up worden ervaringen en vragen uitgewisseld tussen de deelnemers. Je partner of naaste is ook welkom.

Bereikbaarheid

Er is voldoende parkeergelegenheid (betaald). Kom je met OV? De locatie is op loopafstand van treinstation Leeuwarden.

Meld je aan!

Toegang is gratis. Aanmelden is wel verplicht via dit aanmeldformulier. Wil je meer weten? Neem dan contact op met ons via activiteiten@dvn.nl.

Deel artikel
Meisje op slaapkamer
Word nú lid

Voluit leven met diabetes. Dat is waar Diabetesvereniging Nederland voor staat. Samen zetten we ons in voor goede zorg en een beter leven voor alle mensen met diabetes.

Word nú lid